عفو اغتشاشگران نشانه رافت اسلامی نظام است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، مراد فتحی روز چهارشنبه در آیین آزادی تعدادی از زندانیان مهاباد به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افزود: عفو اخیر که با دستور رهبر معظم انقلاب اعمال شد نشان از وفاق و رأفت اسلامی است که با نگاه پدرانه و تصمیم حکمیانه ایشان در اوج اقتدار نظام انقلاب اسلامی و در آستانه 44 سالگی پیروزی انقلاب شکل گرفت.

وی ادامه داد: امیدواریم جوانان و افراد فریب خورده این اتفاقات اخیر از عفو رهبری نهایت استفاده را کرده و برای خود و جامعه فردی مفید واقع شوند.

مدیرکل امور زندان‌ها و اقدامات تامینی، تربیتی و مدیر ستاد مردمی دیه آذربایجان‌غربی گفت: واقعیت ها و دشمنی شبکه های معاند در ناآرامی های اخیر برای همه آشکار شده و جمع کردن بساط آشوب‌گران و فتنه‌گران در حوادث اخیر یک دستاورد بزرگ امنیتی بود.

فتحی اضافه کرد: مهمترین هدف و اولویت دشمن در طراحی جنگ ترکیبی و اغتشاشات اخیر از بین بردن پیوند بین مردم و دولت بود که با اقدام حکیمانه و به موقع رهبری در عفو افراد فریب خورده آب پاکی بر روی اتفاقات و فتنه های اخیر ریخته شد.

رییس دادگستری مهاباد ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: همه تلاش‌های دشمن با همراهی مردم ولایی ایران اسلامی در کنار نیروهای انقلابی و هدایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب به شکست انجامید و کشور در آرامش و امنیت کامل قرار دارد.

جواد بنایی اظهار کرد: اغتشاشات با تلاش مردم و مسوولان مدیریت شده و وقتی اغتشاش و اغتشاشگران و حامیان و مزدوران و فریب خوردگان، شکست خوردند مقام معظم رهبری در اوج اقتدار فرمان عفو عمومی صادر کردند.

وی یادآور شد: تمرکز دشمن در این مرحله از جنگ ترکیبی بر روی نظام متمرکز شده و آن‌ها از هر ابزاری برای شکستن پیوند عمیق مردم و دولت استفاده می کنند.

در انتهای مراسم حکم آزادی تعدادی از زندانیان مهاباد با حضور دیرکل امور زندان‌ها و اقدامات تامینی، تربیتی و مدیر ستاد مردمی دیه آذربایجان‌غربی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه مهاباد، رییس دادگستری، دادستان، رییس زندان و تعداد از مسولان شهرستانی اهدا شد.