پیام استاندار آذربایجانغربی بمناسبت روز شوراهای اسلامی

پیام استاندار آذربایجانغربی بمناسبت روز شوراهای اسلامی
استاندار آذربایجانغربی با صدور پیامی ضمن تبریک روز ملی شوراها، این نهادهای مردمی را سرمنشاء تحول درخشان در مسیر مردم‌ سالاری دینی در کشور و استان عنوان کرد.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری  مهاباد؛ در پیام صادرشده از سوی محمدمهدی شهریاری آمده است:

مشارکت و الگوی جمعی تفکر به عنوان شاخصه‌ای مهم در پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی مطرح است و شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان مجموعه‌هایی توانمند و متأثر از این شاخصه مهم سرمنشاء تحول درخشانی در مسیر مردم سالاری دینی بوده اند.

در ادامه این پیام اضافه شده است: نهم اردیبهشت ماه مصادف با سالروز فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستاست. بدون تردید این نهاد مردمی و سرمایه اجتماعی عظیم که برخاسته از افکار و اندیشه‌های بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و بر اساس اصول ششم و هفتم و نیز اصول یکصد تا یکصد و ششم قانون اساسی است، امروز از ارکان مهم تصمیم گیری و نظارت است و توانسته در مسیر تعالی و پیشرفت مباحث شهری و روستایی گامهای مؤثری بردارد.

شهریاری در این پیام آورده است: این ظرفیت مهم با بهره‌مندی از توان نیروهایی دلسوز، باتجربه و مردمی که از پایگاههای اجتماعی برخوردار هستند، سهم بسزایی در پیگیری مطالبات مردمی دارند و امروز نیز نقش‌آفرینی آنان در میدان مبارزه با کرونا بار دیگر بر توانمندی آنان صحه گذاشته است.

استاندارآذربایجانغربی با تبریک روز شوراها به تمامی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها و مردم استان، توفیق روز افزون برای همه برادران و خواهران عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا را در راستای ایجاد رفاه و آسایش در سال مزین به جهش تولید از درگاه پروردگار قادر متعال مسالت کرده است.

# نظر : 0