دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان مهاباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهاباد ؛ صبح امروز سه شنبه 24 آبان 1400 محمد سلیم عباسی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی با حضور در فرمانداری مهاباد با  دکتر عارف خدرلو  فرماندار شهرستان مهاباد دیدار کرد.

عباسی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن بیان اهمیت نقش آموزشهای مهارتی و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جهت رفع معضل اشتغال به تشریح سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در برگزاری آموزشهای فراگیر و متنوع گفت: آموزش فنی و حرفه ای با نگاه کیفی سازی آموزشها تلاش می کند بستر مناسبی را در جهت توانمندسازی افراد جویای کار و افزایش بهره وری نیروی شاغل فراهم آورد.

عباسی در این مراسم ضمن تقدیر از فرماندار شهرستان مهاباد ، تصریح کرد: امید است با حمایت دستگاههای متولی در شهرستان، ارائه آموزشهای مهارتی اثربخش به عنوان یک نیاز جدی مورد توجه قرار گیرد.

خدرلو فرماندار مهاباد ضمن خیر مقدم در این دیدار اظهار کرد: پیشرفت علم و لزوم استفاده از تکنولوژی های جدید نیازمند نیروی کار ماهر و متخصص است.

فرماندار مهاباد در ادامه گفت: شرایط امروز با سال های قبل خیلی متفاوت شده است و باید متناسب با نیازها و تقاضاهای افراد در شهرستانها آموزشها صورت گیرد و در اصل آموزشها تقاضا محور شده است.

 

در پایان فرماندار شهرستان آمادگی فرمانداری را جهت اجرای برنا مه های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این شهرستان  اعلام نمود.