جلسه آگاه سازی سیاسی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز چهارشنبه مورخه 29 خرداد ماه 98 ، جلسه آگاه سازی سیاسی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در مسجد ارتش مهاباد برگزار شد .

در این جلسه دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با تبین شرایط سیاسی امروز در کشور و بین الملل اذعان داشتند که آگاهی به منزله دانایی است و جامعه ای که به سمت دانایی و آگاهی در حرکت است دارای بصیرت خواهد بود و جامعه دارای بصیرت قطعا پیروز است همچنانکه مقام معظم رهبری همواره بر بصیرت و روشنگری تاکید دارند .

وی همچنین به مساله آمریکا و موضوع خاورمیانه پرداختند و بیان کردند که آمریکا و عاملان دست نشانده آنها در منطقه و صهیونیست همواره در تلاش برای ضربه زدن به پیکره انقلاب بودند و هستند و این ملت ایران است که باید با بصیرت و آگاهی فریب یاوه گویی های آنها را نخورند.

انسجام و وحدت مردم و داشتن نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی مقتدر امروز ایران را به یکی از کشورهای قدرتمند در منطقه و جهان تبدیل کرده  است .

ایشان با اشاره به مساله تهدیدات آمریکا بیان نمودند که ایران از گذشته تا امروز هیچ گاه کشوری متجاوز نبوده و نخواهد بود منتهی همیشه مدافع خاک و کیان خود بوده است اکنون نیز ما با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری در مقابله استکبار ایستاده ایم .

این مراسم از سوی ارتش مهاباد و واحد عقیدتی سیاسی آن برگزار گردید.