دیدار مسئولان شهرستان مهاباد با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : دیروز مورخه 1399/09/01 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد همراه با جمعی از مسئولان لشکری و کشوری به مناسبت هفته بسیج و تبریک این هفته با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مهاباد دیدار کردند.

متن پیام فرماندار مهاباد به شرح ذیل میباشد:

بسیج شجره ی طیبه ای است که در بوستان انقلاب اسلامی و به فرمان امام خمینی (ره) در پنجم آذر 1358 تاسیس گردید. بسیج مدرسه ی عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان رشادت و شهادت سر داده اند. بسیج،مجموعه ی باشکوهی از یگانگی، هم دلی و هم صدایی است.که جامعه را به سمت ارزش های والای اسلامی رهنمون می کند.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی): "بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و  بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطر جمع می کند.".
 
امروز، تفکر بسیجی که در فرمایش  رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان لشکر مخلص خدا مزین شده ، به مدد علم، بینش ، نوآوری و با بهره‌مندی از بصیرت انقلابی توانسته است در خدمت به اهداف والای کشور اسلامی پیشتاز باشد.
اینجانب  این هفته میمون و با برکت را محضر تمامی بسیجیان ایران و بویژه شهرستان مهاباد  تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال توفیق روز افزون این نهاد ارزشمند و همه بسیجیان دریا دل را از درگاه خداوند متعال مسالت مینمایم.