رژه خدمت نیروهای تیپ 364 متحرک هجومی ارتش در مهاباد

رژه خدمت نیروهای تیپ 364 متحرک هجومی ارتش در مهاباد
رژه نیروهای تیپ 364 متحرک هجومی ارتش در مهاباد با پیام خدمت به مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  مهاباد  فرمانده قرارگاه لشکر 64 ارومیه در این مراسم گفت : 10 هزار تخت بیمارستانی ارتش در کشور برای پشتیبانی از کادر درمانی پزشکی در این روزها تجهیز شده است  .

امیر سرتیپ دوم ابوالفضل بیاری افزود : نیروهای ارتش رزمایش مبارزه با ویروس کرونا را با ضدعفونی محلات و خیابان های شهر، ایجاد نقاهتگاه 250 تخته در ارومیه و 50 تخته در سایر شهرهای استان در آذربایجان غربی برگزار کرده است.

وی اضافه کرد : ما امروز سلاح و تجهیزات بومی با تاکتیک و برنامه های رزمی نظامی خاص را در اختیار داریم که برای هیچ ارتش در جهان قابل پیش بینی نیست و هرکسی که بخواهد با ما درگیر شود از این اقدام پشیمان می شود.

سرهنگ گلیج فرمانده تیپ 364 متحرک هجومی شهید نصیرزاده ارتش در مهاباد نیز از تداوم همراهی این تیپ با مردم مهاباد در مقابله و شکست ویروس کرونا گفت : نیروهای ارتش در مهاباد با تشکیل 5 ایستگاه در مهاباد ، اقدام به تب سنجی مردم شهر،  ضدعفونی خودروها و اماکن داخل شهر نموده و این اقدامات تا زمان ریشه کنی ویروس کرونا ادامه دارد و ارتش همچنان که در 8 سال دفاع مقدس نشان داد، با تمام توان در خدمت مردم خواهد بود.

شجاعی فرماندار مهاباد نیز از همکاری تیپ 364 ارتش با ستاد کرونا قدردانی کرد و افزود :  ارتش نیز مانند سایر نیروها همیشه پای کار بوده است ، در مسئله کرونا نیز در اقدام گندزدایی سطح شهر پای کار بوده است و با حضور در ورودی و خروجی های شهر اقدامات مناسب پیشگیرانه را انجام داده اند و همکاری بسیار مناسبی را با ستاد کرونا شهرستان داشته اند .

این تیپ قرار است در روزهای آینده و در ادامه برنامه های مقابله با ویروس کرونا ، هزار بطری ماده ضدعفونی به همراه 80 بسته معیشتی را در میان شهروندان مهابادی توزیع کند.