پیام تبریک فرماندار مهاباد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک فرماندار مهاباد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ دکتر عارف خدرلو به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، فرارسیدن این روز را به همه تلاشگران عرصه ارتباطات و روابط عمومی در سطح ادارات شهرستان مهاباد تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
نام گذاری 27 اردیبهشت به نام “روز ارتباطات و روابط عمومی” فرصت ارزنده ای برای قدردانی شایسته از زحمات فعالان و زحمت کشان این عرصه و ایجاد یک فضای همگرایی عمومی در مسیر تغییر نگرش ها، باورها و ذهنیت ها نسبت به جایگاه و منزلت این حرفه همچنین ایجاد انگیزه و تحرک بیشتر در بین مدیران، دست اندرکاران و مدیران روابط عمومی در راه کمک به رشد و بالندگی و پویایی بیش از پیش این نهاد مدنی می باشد.
بی شک حضور نیروی انسانی توانمند، شایسته، متعهد و متخصص در روابط عمومی ها زمینه ساز ترویج گفتمان تفاهم محور و توسعه آفرین در بین مخاطبین سازمان خواهد بود. بر همین اساس تلاشگران این حوزه با شناخت و درک متقابل در فرآیندی مبتنی بر اعتمادزایی و امید آفرینی ضمن برقراری ارتباط با جامعه مخاطب به منظور اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به رسالت مدیریتی خود نیز در قالب هنر مردم داری و بر پایه اصول اخلاقی و رسالت حرفه ای عمل می کنند و بر این اساس پیش قراول پویایی هر سازمان روابط عمومی است.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بر خود لازم می دانم از تلاش های خالصانه و بی دریغ کلیه فعالان عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم و ایفای نقش موثر همه  فعالان عرصه روابط عمومی ادارات شهرستان مهاباد را در راستای ایفای وظایف سازمانی به ویژه در زمینه مقابله و مبارزه با بیماری کرونا، ارج نهاده و از خداوند منان سلامتی، بهروزی و سرافرازی همه تلاشگران این عرصه را مسئلت نمایم.
عارف خدرلو

 فرماندار شهرستان مهاباد

# نظر : 0