پیام تبریک حلول ماه مبارک رمضان

پیام تبریک حلول ماه مبارک رمضان
دکتر امامی امام جمعه شهرستان مهاباد  ، مهندس محمدزاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی   و دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد  ، با صدور پیامی حلول ماه مبارک رمضان(ماه میهمانی خداوند) را به عموم مردم شهرستان مهاباد  تبریک گفتند.

 

متن پیام به شرح ذیل است:

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه شناخت و معرفت، ماه توبه و مغفرت، ماه عبادت و بندگی، ماه خدا، ماه قرآن، ماه پیامبر (ص)  ، ماه نزول رحمت و ضیافت بیکران الهی و ماه شکستن بت‌های نفس و سجده‌ی عشق بر درگاه معبود یکتا و نامتناهی را به تمامی شهروندان عزیز شهرستان مهاباد  که همواره با تقوا و ایمان،تقرب به رحمت واسعه الهی را اصلی‌ترین هدف خود می‌دانند  ، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

 این ماه  فرصتی است فرا روی بندگان تا توفیق پیدا کنند با روزه گرفتن ، عبادت و بندگی خالصانه به درگاه خالق بی همتا ، تقویت و رشد بُعد معنوی، فضائل اخلاقی ، تقوا و پرهیزگاری به شناخت و معرفت دست یابند و با شکستن بت‌های نفس و سجده‌ی عشق بر درگاه معبود یکتا به آرامش روحی و روانی برسند.

اینجانبان حلول بهار قرآن، ماه مبارک رمضان را به همه مسلمانان به ویژه مردم شریف و متدین مهاباد  تبریک عرض می‌نمایم و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان  و  رفع و دفع ویروس منحوس کرونا ، از درگاه حق تعالی توفیق بهره‌گیری از برکات این ماه عزیز را برای همگان مسئلت می‌نمایم.

امامی                                         محمودزاده                                                         شجاعی
        امام جمعه شهرستان مهاباد               نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی     معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد

# نظر : 0