قهرمان مسابقات جهانی ترامپولین مورد استقبال مردم و مسوولان قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ «آریا مام عبدالله» ورزشکای ملی پوش و شایسته این شهرستان که هفته جاری مدال طلای مسابقات جهانی ژیمناستیک در بخش ترامپولین را در کشور پرتقال کسب کرده بود، امروز پنجشنبه همزمان با ورود به مهاباد مورد استقبال فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسوولان این شهرستان قرار گرفت.

امیر قادری فرماندار ویژه مهاباد در این دیدار ضمن تبریک عنوان قهرمانی این ورزشکار اظهار کرد: موفقیت «آریا مام عبدالله» در عرصه جهانی نشان از وجود ورزشکاران با استعداد در رشته های مختلف در سطح شهرستان دارد که باید زیرساخت های لازم برای تداوم این موفقیت ها برای این عزیزان فراهم شود.

وی با ابراز قدردانی از تلاش های پدر و مادر، مربیان و مجموعه اداره ورزش و جوانان مهاباد برای کسب عنوان قهرمانی آریا مام عبدالله اضافه کرد: نقش افتخارآفرینی ورزشکاران در اقتدار و عزت‌آفرینی برای کشور به روشنی بر همگان آشکار است و امیدواریم جوانان ما هر روز پرچم پرافتخار کشورمان را در عرصه جهانی به اهتزار درآورند.

«آریا مام عبدالله» ورزشکار با استعدادی مهابادی روز یکشنبه هفته جاری موفق شد مقام نخست و مدال طلای ترامپولین مسابقات جهانی ژیمناستیک در بخش ترامپولین در ماده «double min» را با اقتدار بدست آورد.