بیش از 63 هزار مرسوله پستی در مهاباد جابجا شد

بیش از 63 هزار مرسوله پستی در مهاباد جابجا شد
از ابتدای امسال تاکنون 63 هزار و 838 مرسوله پستی داخلی و خارجی در این شهرستان جابجا و تحویل مشتریان شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : رییس اداره پست مهاباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون 63 هزار و 838 مرسوله پستی داخلی و خارجی در این شهرستان جابجا و تحویل مشتریان شده است.

حمید سیفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: از این تعداد 42 هزار و 681 مرسوله به صورت پیشتاز، 18 هزار و 869 مورد سفارشی، هزار و 911 مرسوله ویژه و 377 مرسوله نیز با پست عادی قبول و ارسال شده است.

وی ادامه داد: امسال 75 مرسوله پستی بین مهاباد و خارج از کشور تبادل شده که از این تعداد 63 مرسوله پستی وارد و 12 مرسوله خارج شده است.

رییس اداره پست مهاباد اظهار داشت: بیشترین تبادل پستی مهاباد با کشورهای خارجی به ترتیب با کشورهای آلمان، سوئد، نروژ و کانادا انجام شده است.

سیفی با بیان اینکه پارسال هزار و 878 مورد ثبت نام کارت ملی هوشمند نیز از طریق اداره پست در سطح شهرستان انجام شده است، اضافه کرد: طی سه ماهه سال جاری 90 کارت ملی هوشمند به شهروندان مهابادی تحویل داده شده است.

سال گذشته 165 هزار و 224 مرسوله پستی داخلی و خارجی در مهاباد جابجا و تحویل مشتریان شده که نسبت به سال پیش از آن 42 درصد کاهش یافته است.

اداره پست مهاباد با 14 دفتر خدمات ارتباطی مشترک شهری، 26 دفتر آی سی تی، پنج دفتر نمایندگی روستایی و یک اداره پست مرکزی در سطح این شهرستان فعالیت دارد.

مهاباد با 240 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.

# نظر : 0