خبرهای خوب مسئولان درنشست ساماندهی امورجوانان درمهاباد

خبرهای خوب مسئولان درنشست ساماندهی امورجوانان درمهاباد
بهره برداری ازطرح های تولیدی و صنعتی، برای اشتغالزایی بیش از 420 نفر و برگزاری همایش کارآفرینی و فرصت های سرمایه گذاری از مهمترین خبرهای این نشست بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، رئیس اداره صنعت معدن وتجارت مهاباددر این نشست گفت: درحال حاظر 18 طرح درحال اجراست که 6 طرح بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند. قادری افزود: با تکمیل این طرح ها برای 421 نفرشغل ایجاد شده و 108 میلیارد تومان هم به سرمایه گذاری های شهرستان اضافه خواهد شد.

صنعتی معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری مهاباد هم رسیدگی به مسایل و مشکلات جوانان درحوزه آسیب های اجتماعی، اشتغال جوانان، بازدید از واحدهای شهرک صنعتی و پتروشیمی مهاباد با حضور جوانان و برگزاری همایشی با شرکت سرمایه گذاران و کارآفرینان برای جوانان در شهرستان را از موضوعات بررسی شده دراین نشست عنوان کرد.

مصطفی پور رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد نیز از افزایش سرانه فضای ورزشی درسالجاری در شهرستان خبردادوگفت: ورزشگاه بزرگ آزادی مهاباد، استادیوم گوگ تپه، زمین ورزشی خلیفان، سالن ورزشی جوانان و سالن تیراندازی امسال به بهره برداری خواهند رسید.

تسهیل در پرداخت تسهیلات بانکی به کارآفرینان و برنامه ریزی برای تقویت زیر ساخت های صنایع پایین دستی از مهمترین مصوبات این نشست بود.