برگزاری یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای اصناف و بازاریان شهرستان مهاباد

برگزاری یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای اصناف و بازاریان شهرستان مهاباد
درچهل و یکمین بهارآزادی یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای اصناف و بازاریان شهرستان مهاباد با تجلیل از خانواده های معظم شهدا برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی و اصناف و بازاریان شهرستان مهاباد باتجلیل از خانواده های معظم شهدا برگزار شسد.

امام جمعه مهاباد دراین مراسم بااشاره به ویژگیهای اخلاقی و شخصیتی سردار دلها برالگو قراردادن راه ورسم شهیدان درزندگی تأکید کرد و افزود: شهیدانی همچون حاج قاسم سلیمانی باید الگوی زندگی ماباشند، باید در عمل پیرو راه شهیدان باشیم ،راه ورسم شهیدان را ادامه دهیم و روحیه شهادت را در خود وجامعه برقرار کنیم.

معاون استاندار وفرماندار ویژه مهاباد نیز بااشاره به نقش بازاریان واصناف در انقلاب اسلامی گفت:  بازاریان ما چه در دوران مشروطیت وچه در انقلاب به ویژه در انقلاب اسلامی محل مجاهدت انسانهای خوب وپشتیبان انقلاب بوده وتا کنون هم هستند. افرادی که درجبهه بوده اند می دانند اصناف وبازاریان هرچه ازدستشان برمی آمد به جبهه ها ارسال می کردند.

مدیر روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان  هم آزادی و امنیت کنونی ایران اسلامی رامرهون جانفشانی های شهدای این مرزو بوم دانست.

اصناف و بازاریان در مدت بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی هموار ه در عرصه های مختلف  از نظام اسلامی  حمایت کرده اند.

# نظر : 0