کشف 19 کیلوگرم مواد مخدر در مهاباد

کشف 19 کیلوگرم مواد مخدر در مهاباد
با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان، 19 کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : سرهنگ برزو تجاری فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران انتظامی در راستای گشت و کنترل مبادی ورود و خروج شهری و محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودرو سمند که در مسیر بیراهه در حال  حرکت بود، مشکوک شده و دستور توقف صادر کردند.

وی افزود: بعد از هدایت خودرو به خط بازرسی، 10 بطری یک و نیم لیتری آب معدنی، حاوی مواد مخدر از نوع تریاک به مقدار 19 کیلوگرم که به صورت ماهرانه جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی مهاباد اظهار داشت: در این رابطه خودرو توقیف و راننده آن با تشکیل پرونده به مراجع قضایی شهرستان تحویل داده شدند.

سرهنگ تجاری بیان کرد: طی یک ماه گذشته 10 دستگاه خودرو و پنج دستگاه موتورسیکلت نیز از قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرستان مهاباد توقیف شده است.

پارسال بیش از 250 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مهاباد کشف شد؛ همچنین در طول سال گذشته بیش از 300 معتاد متجاهر در قالب طرح مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شدند.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج‌گانه انتظامی این استان در سال جاری است.

# نظر : 0