پیام تبریک فرماندار مهاباد به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

پیام تبریک فرماندار مهاباد به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومى فرماندارى مهاباد؛ عارف خدرلو فرماندار شهرستان مهاباد با صدور پیامی 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی را به دلاورمردان غیور عرصه های جهاد و شهادت تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
29 فروردین ماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز ارتش و نیروی زمینی نام گذاری شده است، تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای والا مقام ارتش از رشادت‌ها و دلاور مردی های ارتشیان عزیز برای تامین امنیت دیروز و امروز کشور عزیزمان قدرشناسی شود.

بدون شک ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از مقتدرترین ارتش های جهان همیشه پشتوانه محکم و حافظ تمامیت ارضی ایران بوده و هست و تحت اوامر فرمانده شجاع کل قوا رهبر معظم انقلاب، شجاعانه از وجب وجب خاک این مملکت دفاع و صیانت کرده و خواهد کرد.
ملت شریف ایران مجاهدت غیور مردان ارتش جمهوری اسلامی را  در صیانت ازخاک وطن و دستاوردهای انقلاب اسلامی در سال های دفاع مقدس هرگز از یاد نخواهد برد.

در ادامه پیام تبریک فرماندار مهاباد آمده است: این روزها هم که کشور ما درگیر ویروس منحوس کرونا شده و جان مردم به خطر افتاده است مردم شریف و قدرشناس میهن مان، شاهد فداکاریهای غیر قابل توصیف ارتشیان عزیز، در عرصه پیشگیری و هم در عرصه درمان بیماران در کنار مدافعان سلامت هستند که راه اندازی بیمارستان صحرایی و‌ بسیج سایر ظرفیت های درمانی ارتش در شهرستان و استان گواه خدمت گذاری به مردم عزیز است.
اینجانب ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام ارتش جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره آنان این روز پر افتخار را به پرسنل خدوم ارتش جمهوری اسلامی بالاخص فرماندهان عزیز و پرسنل جان برکف تیپ 364 پیاده ارتش متحرک هجومى مهاباد تبریک عرض می نمایم.

# نظر : 0