75 درصد نانوایی‌های مهاباد به کارتخوان هوشمند مجهز شد

75 درصد نانوایی‌های مهاباد به کارتخوان هوشمند مجهز شد
مدیر شرکت غله مهاباد گفت: 75 درصد نانوایی‌های این شهرستان به کارتخوان هوشمند و دستگاه‌های پُوز جدید مخصوص خرید نان مجهز شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ خدر مازوجی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: تاکنون نزدیک 250  کارتخوان هوشمند برای اجرای شیوه جدید عرضه نان در نانوایی‌های مهاباد نصب شده و این فرآیند همچنان ادامه دارد تا همه 320 نانوایی شهرستان مجهز به این کارتخوان‌ها شوند.

وی ادامه داد: تعداد از کارتخوان‌ها هم به دلیل عدم مطابقت با مشخصات پروانه ناقص بوده که در تلاش هستیم با تغییر مشخصات کارتخوان به نام صاحب پروانه نانوایی این مشکل را نیز حل کنیم.

مدیر شرکت غله مهاباد با بیان اینکه تحویل تعداد دیگری از کارتخوان‌ها توسط بانک عامل در دست اقدام است، گفت: با نصب این دستگاه‌های کارتخوان جدید، اخذ وجه از مشتریان نانوایی از طریق آن انجام می‌شود و شهروندان با کارت بانکی اعضای خانواده خود می‌توانند اقدام به خرید کنند ضمن اینکه به هیچ عنوان تغییری در قیمت و محدودیتی در میزان خرید نان در این طرح وجود ندارد.  

مازوجی اضافه کرد: در این طرح میزان فروش نانوایی‌ها از طریق اتصال به کارت‌خوان‌های هوشمند مشخص می‌شود تا به ازای تعداد نان‌های فروخته شده یارانه نان به نانوا تعلق گیرد.

وی یادآور شد: هیچ کمبودی در بخش آرد وجود ندارد و برغم سهمیه‌ای که نانوایی‌ها بویژه روستاها داشتند، سهمیه مازادی هم برای آرامش خیال مردم برای نانوایی‌ها در نظر گرفته شده که در حال تامین است.

# نظر : 0