مردم غیور و شریف مهاباد امروز در مسجد جامع این شهرستان برای پاسداشت یاد سردارسپهبد قاسم سلیمانی گرد هم آمدند

اجتماع مهابادی ها در سوگ شهادت فرمانده اتحاد

اجتماع مهابادی ها در سوگ شهادت فرمانده اتحاد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری  مهاباد، دراین مراسم فرمانده سپاه مهاباد گفت: حاج قاسم سلیمانی، بزرگ مردی بود که پیام آور صلح و امنیت در منطقه بودند و با پیروی از ولایت و رهبری همواره در خط مقدم مقاومت حضور داشتند.

سرهنگ رحیمی با اشاره به اینکه  به بیگانگان این اجازه را نمیدهیم تا سرنوشت مردم را تعیین کنند گفت:نیروهای مسلح همواره پاسدار خاک وطن بوده و این درس را از مکتب سردار سلیمانی ها آموخته اند.

فرمانده سپاه مهاباد با بیان اینکه حوادث اخیردشمنان کشورمان را بهتر از قبل به ما شناساند  خاطر نشان کرد: همه ما واقف هستیم امروز ملت ایران هریک همچون این شهید والا مقام در برابر شیطان بزرگ می‌ایستند و به لطف الهی همواره این مملکت با عظت و سربلندی پرچمدار اسلام و مقاومت در منطقه است.

وی اضافه کرد: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در زمان حیات خود حافظ ایران اسلامی بودند و شهادتشان موجب افزایش وحدت بین گرایش‌های سیاسی و آحاد مردم شد.

امام جمعه مهاباد هم در مراسم گرامیداشت یاد سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد: هدف آمریکا با این اقدمات جنایتکارانه ضربه زدن به اسلام است اما هرگز نخواهد توانست به اهداف خود جامعه عمل بپوشاند.

ماموستا عبدالسلام امامی تصریح کرد: اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی، موجب تقویت اتحاد میان مردم ایران شده و این امر آنان را بیش از پیش نگران کرده است.

وی افزود: درخواست  مردم ایران مبنی بر انتقام سخت از جنایتکاران پشتوانه محکمی شد تا نیروهای نظامی کشور با عزمی استوار و مصمم به خونخواهی سردار سپهبد قاسم سلیمانی به پاخیزند و دل یک ملت که نه بلکه دل تمامی مظلومان و دردمندان را در نقاط مختلف دنیا که مورد ظلم و ستم واقع شده اند شاد کنند.

# نظر : 0