افتتاح مدرسه هشت کلاسه روستای "خورخوره" در دهه مبارک فجر

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ امروز مورخه 1399/11/21 همزمان با آخرین روز از مراسمات دهه مبارک فجر مدرسه هشت کلاسه روستای خورخوره با حضور رحمانی معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی ، خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ، امام جمعه ، شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد.

خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد گفت ؛ خیران مدرسه ساز مجاهدان بزرگی هستند که با جهاد مال خود به آینده نظام تعلیم و تربیت خدمت می کنند و با توجه به نرخ رشد مثبت جمعیت دانش آموزی شهرستان مهاباد توجه و عنایت خیرین را بطور جدی می طلبد.

مدیر آموزش و پرورش مهاباد در حاشیه افتتاح این طرح ها اظهار داشت: مدرسه هشت کلاسه روستای "خورخوره" واقع در بخش مرکزی مهاباد با 48 میلیارد ریال هزینه افتتاح و به سیستم آموزشی این شهرستان اضافه شد.

کامبیز شاوله اضافه کرد: این مدرسه در زمینی به مساحت ‌هزار و 500 متر مربع احداث شده که تمامی هزینه های ساخت آن از محل اعتبارات دولتی بوده است.

وی با بیان اینکه بیش از 40 پروژه عمرانی و مدرسه سازی در بخش آموزش و پرورش مهاباد در حال احداث است، افزود: بخش قابل توجهی از این طرح‌ها در سال 1400مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و شاهد افزایش قابل توجه سرانه آموزشی در این شهرستان خواهیم شد.