غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای مهاباد

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری  مهاباد؛ به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گلزار شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی شهرستان مهاباد غبارروبی و عطرافشانی شد.

مسئول عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان مهاباد در این مراسم گفت: بخش عمده‌ای از نظم، امنیت و آرامش جامعه مرهون فعالیت، تلاش و زحمات نیروی انتظامی است.

حجت‌الاسلام زکریا محمودی افزود: امروز دامنه فعالیت انتظامی از مرزبانی تا حفظ امنیت در جاده‌ها و سطح شهرها گسترش یافته و به لطف فداکاریهای این نیرو امنیت بی ‌نظیری در کل کشور برقرار است.

 حجت‌الاسلام محمودی، با اشاره به تهاجم‌ فرهنگی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: پلیس علاوه بر حفظ آرامش و امنیت مردم، عملکرد درخشانی در حوزه فضای مجازی داشته و با کسانی که به صورت نامرئی خواستار لطمه به اعتبار نظام جمهوری اسلامی هستند، به صورت جدی برخورد می‌کند.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی همواره پاسخگویی به مطالبات مردمی را وظیفه خود دانسته و در عمل به این وظیفه خطیر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

در ادامه حاضران پس از قرائت فاتحه با نثار گل، از مقام شامخ شهیدان تجلیل کرده و یاد و خاطره دلاورمردیها، رشاد‌تها و جانفشانی ‌های شهدای این شهرستان را گرامی داشتند