فرماندار مهاباد: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات شهروندان بکار خواهیم گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، حسن عباسی روز جمعه در خطبه نماز جمعه این هفته اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی و با همکاری شهروندان از همه اختیارات فرمانداری و همچنین ظرفیت های استان برای رفع مشکلات مردم استفاده خواهیم کرد. 

وی ادامه داد: ساماندهی وضعیت نانوایی که یکی از مشکلات شهروندان بود، در دستور کار قرار گرفت و با شناسایی و دستگیری باند عرضه آرد خارج از شبکه توانستیم بخش عمده تخلفات این حوزه را رفع کنیم. 

مقام عالی شهرستان تاکید کرد: تا عادی شدن شرایط و دسترسی مطلوب شهروندان به نان روزانه، نظارت و بازدیدها از نانوایی ها و بررسی گزارش های مردم در این حوزه ادامه دار خواهد بود. 

عباسی اضافه کرد: رفع مشکلات شهرک صنفی کاوه در جهت کاهش بار ترافیکی هسته مرکزی شهر یکی دیگر از اقدامات مدیریت جدید شهرستان است که خوشبختانه روند فعال کردن این شهرک با ایجاد زیرساخت های لازم با سرعت در حال انجام است. 

وی همچنین از حل مشکل تعاونی های مسکن مهاباد خبر داد و گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی و خدماتی و همچنین اعضا و هیات مدیره، مشکلات تعدادی از این تعاونی ها رفع شده و با اهدای زمین شاهد فعال کردن این پروژه ها هستیم. 

فرماندار ویژه مهاباد در ادامه ضمن تبریک دهه مبارکه فجر بیان کرد: 100 طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی طی این دهه با بیش از هزار و 500 میلیارد تومان کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد‌. 

وی یادآور شد: این طرح ها در بخش های راه روستای و شهری، گازرسانی، درمانی، ورزشی، خدماتی و تولیدی خواهد بود که تقدیم شهروندان می شود.

در حاشیه نماز جمعه امروز میزخدمت دستگاه های اجرایی با حضور مدیران ادارات دولتی برگزار و شهروندان مشکلات اداری خود به صورت چهره به چهره مطرح کردند.