لیگ دسته اول والیبال کشور؛ تیم کردبال مهاباد مقابل کاشی کاژه کرمانشاه پیروز شد

لیگ دسته اول والیبال کشور؛ تیم کردبال مهاباد مقابل کاشی کاژه کرمانشاه پیروز شد
تیم والیبال کردبال مهاباد در هفته چهارم از رقابت های لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور برابر میزبان خود کاشی کاژه کرمانشاه پیروز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد تیم های والیبال کاشی کاژه و کوردبال مهاباد در استادیوم شهید بهشتی کرمانشاه به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این مسابقه با نتیجه سه بر 2 به سود نماینده مهاباد به پایان رسید.
تیم کردبال مهاباد در این دیدار ست های سوم، چهارم و پنجم را به ترتیب با نتایج 25 بر 18، 25 بر 17 و 15 بر 8 به نفع خود به پایان رساند و تیم کاشی کاژه نیز در ست های اول و دوم به ترتیب با نتیجه 25 بر 18 و 25 بر 23 به برتری رسید.
قضاوت این دیدار را محمد ابراهیم زاده و محمدرضا عزیزیان به عنوان داور اول و دوم برعهده داشتند و روح الله شهنی نیز به عنوان ناظر در این بازی حضور داشت.
تیم کردبال مهاباد در پایان هفته چهارم لیگ دسته یک والیبال کشور با 2 برد و 2 باخت و مجموع چهار امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارد.
در این گروه تیم راه یاب ملل مریوان با 11 امتیاز از چهار بازی در صدر جدول قرار دارد.
به گزارش ایرنا، بیست و هفتمین دوره رقابت های لیگ دسته یک والیبال کشور با حضور 21 تیم در سه گروه پنج تیمی و یک گروه 6 تیمی برگزار می شود.
تیم کردبال در گروه سوم این رقابت با تیم های واگن سازی پارس اراک، راهیاب ملل مریوان، نماینده اصفهان، کاشی کرمانشاه و شهرداری قزوین هم گروه است.