4 دستگاه خودرو مسروقه در مهاباد کشف شد

4 دستگاه خودرو مسروقه در مهاباد کشف شد
فرمانده انتظامی مهاباد گفت: با تلاش ماموران اداره آگاهی این شهرستان چهار دستگاه خودرو سواری سرقتی، ارکان مخدوش و دارای سند نمره جعلی شناسایی و توقیف شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد سرهنگ رضا ظهیریان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ان افزود: پس از دریافت اخباری در مورد سرقت خودروهای سواری در این شهرستان، موضوع در دستور کار این انتظامی قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پس از انجام فعالیت های اطلاعاتی چهار خودروی سواری و دارای سند نمره تقلبی در سطح این شهرستان را کشف و در همین ارتباط نیز 2 سارق حرفه ای خودرو را دستگیر کردند.
وی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، اظهار داشت: با همکاری نیروهای پلیس خودروهای کشف شده به صاحبانشان بازگردانده شد.
وی به شهروندان توصیه کرد خودروهای خود را در محل های ناامن پارک نکرده و برای افزایش ضریب امنیت، خودروهایشان را به وسایل محافظتی نیز تجهیز کنند.
وی از شهروندان خواست تا گزارش های خود را در موارد مشکوک از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.
قبل از خرید خودرو اخذ برگ عدم خلافی، اصالت شماره موتور، شاسی و شماره پلاک اتومبیل با گرفتن استعلام می توان تا حد زیادی از سرقت و خرید و فروش خودروهای مسروقه جلوگیری کند.