آمادگی مهاباد برای برگزاری کنکور سراسری

آمادگی مهاباد برای برگزاری کنکور سراسری
براساس ابلاغیه سازمان سنجش تمام دستورالعمل‌ها ی بهداشتی برای برگزاری کنکور سراسری در دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد مهیا شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد گفت: حفظ سلامت داوطلبان در طول برگزاری آزمون در اولویت سازمان سنجش قرار دارد و والدین و اعضای خانواده داوطلبان بابت رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی در محل آزمون هیچگونه نگرانی نداشته باشند.

معروف خلیلی افزود: رعایت فاصله‌گذاری 1.8 متری، ضدعفونی کردن حوزه ‌های امتحانی و سایر پروتکل‌های بهداشتی با دقت و صحت لازم اجرا شده و این شهرستان همانند برگزاری آزمون مقطع دکتری و کارشناسی ارشد که طبق نظرسنجی انجام شده با رضایت 94 درصدی شرکت‌کنندگان از نحوه برگزاری آزمون همراه بود در این آزمون نیز با رعایت تمام موارد لازم برگزار خواهد شد.

خلیلی گفت: اطلاع رسانی در خصوص برگزاری آزمونهای هفته‌های گذشته و مستندسازی از امکانات و اقدامات برای برپایی کنکور سراسری، به داوطلبان و خانواده‌ها اعتماد و امنیت خاطر می‌دهد.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکزمهاباد و نماینده عالی سازمان سنجش آزمون کشور در جنوب آذربایجانغربی، با بیان اینکه آزمون امسال با همراهی 20 نفر از ناظران بهداشتی دانشگاه طی چهار روز متوالی برگزار می‌شود، افزود: امسال چهار ‌هزار و 158 داوطلب در این شهرستان در کنکور سراسری شرکت می‌کنند که در مقایسه با سال گذشته 13 درصد افزایش یافته است.

وی، با بیان اینکه بیشترین داوطلبان مربوط به گروه رشته علوم تجربی با دو هزار و 38 شرکت کننده و کمترین مربوط به رشته ریاضی و فنی با 241 نفر است، گفت: از مجموع کل داوطلبان 56 درصد زن و 46 درصد مرد هستند که در پنج گروه آزمایشی هنر، علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی و زبانهای خارجه با هم رقابت می‌کنند.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال 99 از فردا سه‌ شنبه هفته جاری ( 28 مرداد ) در سایت سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می‌ شود.

# نظر : 0