پیام تبریک مسئولان شهرستان مهاباد به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص)

پیام تبریک مسئولان شهرستان مهاباد به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ امامی امام جمعه شهرستان مهاباد ، خدرلو فرماندار شهرستان مهاباد و محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی طی پیامی مشترک سالروز میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت «محمد مصطفی(ص) » و  امام جعفر صادق(ع) و فرارسیدن هفته وحدت را به تمامی مسلمانان جهان تبریک و تهنیت گفتند.

متن پیام بشرح ذیل میباشد:


ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام؛ دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت‌.

اینجانبان فرار رسیدن سالروز میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته مبارک وحدت را به مسلمانان جهان به ویژه ملت مسلمان ایران اسلامی و مردم مؤمن  شهرستان مهاباد  تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم مسلمین جهان با تمسک به قرآن و عترت به یادگار مانده از رسول مهر و عطوفت و مهربانی و با وحدت و همدلی روزافزون، مسیر کمال و سعادت را با عزت و سربلندی طی نماید.

 

# نظر : 0