بازدید سرزده فرماندار مهاباد از اداره ورزش و جوانان شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛  فرماندار مهاباد صبح امروز سه شنبه 19 مرداد 1400 به همراه حراست فرمانداری به صورت سرزده از وضعیت اداره ورزش و جوانان شهرستان، سالن ورزشی و  ورزشگاه آزادی بازدید نمود. عالی ترین مقام اجرایی شهرستان با اعلام هرگونه حمایت برای توسعه ورزش گفت: باید با استفاده از مشوق های لازم، زمینه را برای حضور جوانان بااستعداد شهرستان در تمامی رشته های ورزشی  فراهم نمود.

خدرلو با اظهار اینکه شهرستان مهاباد در حوزه ورزش مقام های استانی و حتی کشوری را کسب نموده است بر توجه بیشتر به ورزش های انفرادی تأکید و خواستار استفاده از مربیان مجرب جهت ترویج این ورزش ها شد.

در ادامه این بازدید فرماندار شهرستان مهاباد از سالن 2000 نفری شهرستان که یکی از محل های تزریق واکسن کووید 19 در شهرستان می باشد بازدید بعمل آورد.

خدرلو در این بازدید گفت : مهاباد در وضعیت قرمز است و برای قطع زنجیره کرونا ویروس و حفاظت از سلامت شهروندان محدودیت های کرونایی در این شهرستان اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد : واکسن مطالبه عمومی است اما تا زمانی که واکسیناسیون انجام شود باید خودمراقبتی داشته باشیم و اصول اولیه بهداشتی را رعایت کنیم.