بازدید فرماندار مهاباد از جمعیت هلال احمر شهرستان بمناسبت هفته هلال احمر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ عارف خدرلو فرماندار شهرستان مهاباد به مناسبت هفته هلال احمر( 12 تا 19 اردیبهشت ماه ) با حضور در جمعیت هلال احمر شهرستان از خدمات پرسنل آن مجموعه تجلیل کرد .

فرماندار مهاباد با حضور در محل جمعیت هلال احمر در نشستی با رئیس و کارکنان این مجموعه در جریان روند فعالیت های این جمعیت در واحدهای امداد و نجات ،داوطلبان و جوانان و اقدامات صورت گرفته در زمینه خدمات امدادی ، جذب و سازماندهی اعضا و داوطلبان و کمک رسانی قرار گرفت .
خدرلو ضمن تبریک و گرامیداشت هفته هلال احمر به همه پرسنل و اعضاء داوطلب این شهرستان اظهار داشت : نقش هلال احمر در آمادگی و ارائه خدمات لازم ، قبل و بعد از وقوع بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه  و کمک رسانی به حادثه دیدگان و همچنین ارائه آموزش های لازم به شهروندان در این رابطه نقش محوری و بر جسته است و این نهاد غیر دولتی با پشتوانه مردمی خویش در همه مراحل مبارزه با بیماری منحسوس کرونا همگام با ستاد مبارزه با کرونا شهرستان فعالیت داشته و نقش بسزایی در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان  ارائه کرده است .
در ادامه این بازدید فرماندار مهاباد از نزدیک از محل انبارهای هلال احمر شهرستان بازدید و در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات این عزیزان قدردانی نمود .