کمک 700 میلیون ریالی خیران مهابادی به بیمارستان امام خمینی

کمک 700 میلیون ریالی خیران مهابادی به بیمارستان امام خمینی
خیران مهابادی ۷۰۰ میلیون ریال برای بازسازی بیمارستان امام خمینی این شهرستان اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد گفت: شورای خیران سلامت این شهرستان ۷۰۰ میلیون ریال برای بازسازی محوطه بیمارستان امام خمینی اهدا کردند.

امیر بهزاد افزود: محوطه بیمارستان امام خمینی مهاباد از ابتدای طرح تحول سلامت با توجه به عملیات عمرانی در بخشهای مختلف این بیمارستان دچار تغییر و نابسامانی شده بود.

بهزاد گفت: پس از احداث و بازسازی فضاهای فیزیکی بیمارستان و ایجاد انشعاب ابنیه ‌ها (آب، برق، تلفن، گاز) برای این مراکز، محوطه و فضای سبز بیمارستان دچار تغییرات زیادی شده و برای شهروندان و بیماران مشکلاتی را به همراه دارد که به دلیل کمبود منابع مالی چند ماهه ساماندهی آن به تعویق افتاده بود.

وی اضافه کرد: کمک ۷۰۰ میلیونی ریالی شورای خیرین سلامت مهاباد موجب شد عملیات بازسازی محوطه بیمارستان در سه مرحله شامل خیابان ‌بندی، جدول ‌بندی خیابان جهت راهنمایی ارباب رجوع، ساماندهی فضای سبز، آب‌ نما و آلاچیق و سایر امکانات رفاهی آغاز شود.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد ابراز امیدواری کرد: با کمک شورای خیران سلامت و همکاری شهرداری و فرمانداری این شهرستان بازسازی محوطه بیمارستان در ماه آینده به طور کامل تکمیل شود.

وی اضافه کرد: از ابتدای امسال بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از طرف سه خیر مهابادی برای خرید یک دستگاه همودیالیز و برخی از تجهیزات پزشکی به بیمارستان این شهرستان اهدا شده است.