پیام تبریک معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت روز کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : امروز مورخ 1399/05/06 همزمان با روز کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای  ، معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد از اداره فنی و حرفه ای شهرستان مهاباد بازدید بعمل آورد. به همین مناسب دکتر شجاعی در پیامی این روز را تبریک و تهنیت گفت:

متن پیام بدین شرح است :

بسم تعالی

توسعه و توجه به آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان ابزاری ارزشمند برای توسعه اقتصادی کشور، ایجاد اشتغال،کارآفرینی و تحقق فردایی روشن موثر است. یقیناً گسترش و توسعه آموزش های مهارتی و توانمندی از منابع کارآمد انسانی راه را برای تحقق شعار سال جهش تولید هموار می نماید و اهتمام به این مقوله نوید بخش افق روشن برای اشتغال پایدار جوانان است.

آموزش های فنی و حرفه ای باید همواره به سمت و سویی سوق یابد تا خروجی آموزش مهارت محور و شرایط احراز اشتغال را فراهم نماید تا نیروی انسانی متخصص و مهارت دیده بتوانند هماهنگ با ویژگی های جامعه فرا مدرن امروز گام بردارد و زمینه ساز ایجاد بسترهای توسعه پایدار و رفع محرومیت را فراهم آورد.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت هفته ملی مهارت و 6 مردادماه روز ملی مهارت ، کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای از همه جوانانی که کار را با اخلاق عجین کرده و کارآفرینی را شیوه زندگی و کار خود قرار داده اند تشکر می کنم و امیدوارم با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری  حضرت آیت ا.. العظمی خامنه ای و هم افزایی توانمندی های کارآفرینان در سال «جهش تولید» بتوانیم در این مسیر افتخار آفرین با گامهایی استوار حرکت نمائیم.

 

شجاعی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد