ستاد تنظیم بازار مهاباد تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ صبح روز پنجشنبه ۲ دیماه ۱۴۰۰ عارف خدرلو در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد گفت : معابر و خیابان های برخی از مناطق شهر تحت تاثیر وضعیت نامطلوب دستفروشان قرار گرفته و علاوه بر چهره نامناسب موجب نارضایتی شهروندان نیز شده است.

وی ادامه داد: از مدیریت جدید شهرداری انتظار می رود هرچه سریعتر نسبت به ساماندهی سد معبر و همچنین اجرای مصوبات کارگروه های مختلف و ارایه گزارش به فرمانداری اقدام کند.

فرماندار ویژه مهاباد اظهار داشت: سهل انگاری در اجرای دقیق سد معبر در گذشته موجب سواستفاده برخی از افراد شده که نیاز است شهرداری با همکاری شورای شهر اقدامات لازم را در این خصوص در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

خدرلو با اشاره به اینکه توزیع عادلانه کالاهای اساسی وظیفه مسوولان است، اضافه کرد: کالاهایی که دولت برای تامین آن یارانه های سنگین پرداخت می کند باید به صورت عادلانه و با سازوکار مناسب در اختیار شهروندان قرار گیرد.

وی تاکید کرد: در راستای توزیع عادلانه این کالاها با متخلفان و مباشران و هر فردی که قصد سواستفاده از بیت المال را داشته باشد از طریق تعزیرات حکومتی و مراجع قضایی برخورد خواهد شد.