پیام تشکر امام جمعه ومعاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد  در راهپیمایی ۲۲بهمن

امام جمعه ومعاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد  در پیامی از حضور مردم مهاباد  در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد.

متن پیام به این شرح است:

راهپیمایی حماسی یوم‌الله 22 بهمن، تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و حمایت و همراهی همه جانبه از نظام و انقلاب اسلامی است.

حضور چشمگیر و باشکوه مردم شهرستان مهاباد  در راهپیمایی 22 بهمن نشان از آن دارد که همه مردم، فارغ از گرایش ها و سلایق متفاوت سیاسی برای استحکام بنای رفیع انقلاب، متحد و یک دل به میدان آمده و آمادگی خود را برای مشارکت بیش از پیش اعلام می نمایند.

مشارکت فعال و با نشاط مردم  در عرصه های مختلف سیاسی اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار  است و سرمایه ی عظیمی است که می توان به کمک آن معادلات بین المللی را به نفع مردم و کشور تغییر داد و البته رسالت مسئولان را برای پاسخگویی به مطالبات و درخواست های به حق مردم بیش از گذشته می نماید.

مهم ترین پیام حضور مردم  این است که نظام در مسیر حفظ دستاوردها و تقویت پایه‌های این نظام مقدس حرکت می‌کند و با رهنمودهای مقام معظم رهبری ‌عزت و سربلندی بیش از پیش کشور و ملت و تحقق آینده‌ای بهتر را در سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره سردار دلها سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  از آحاد ملت مؤمن، خانواده معزز شهدا،‌ جانبازان انقلاب اسلامی و  روحانیون ، اصناف وبازاریان وجامعه فرهنگی ودانشگاهیان،هنرمندان وورزشکاران   که با  اراده بی نظیر خود، جلوه دیگری از عظمت، اقتدار و میثاق ملی را به نمایش گذاشتند، قدردانی نموده و از تمامی کسانی که در ساماندهی این شور مردمی تلاش نمودند تشکر نموده و سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند منان مسألت می‌نماییم. امیدواریم که در دوم اسفند ماه نیز شاهد حضور چنین گرم وحماسی مردم شریف شهرستان مهاباد  در پای صندوقهای رای باشیم.