تجلیل فرماندار مهاباد از فعالان رسانه ملی

مسوولان نقش صدا وسیمای مهاباد را در مقابله با جنگ رسانه ای و جذب مخاطبان جهانی ستودند .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : جنگ امروز جنگ رسانه هاست و رسالت عظیم خبرنگاران و هنرمندان کشور استفاده از سلاح صداق و شفافیت در مقابل  غول های رسانه ای  جهان است این مطلب را معاون استاندار و فرماندار مهاباد در دیدار مدیرکل و مدیران واحدهای تولیدی صدا وسیمای مرکز مهاباد اعلام کرد.

فرماندار مهاباد که برای تجلیل از خبرنگاران ، برنامه سازان و هنرمند ان رسانه ملی به صدا و سیمای مرکز مهاباد رفته بود گفت: وجه تمایز رسانه ملی با تمام رسانه هایی که از تخصص ، سرمایه و فن آوری بالا برخوردارند دفاع از ارزشهای انسانی و اخلاقی است که باید برای توسعه آنها بیش از پیش تلاش کرد.

 ایرج شجاعی صدا و سیمای مرکز مهاباد را به لحاظ درخشش در جشنواره های مختلف ملی و بین المللی  و جذب مخاطبان از سراسر جهان دارای جایگاهی ویژه در شمالغرب کشور عنوان کرد.

وی اضافه کرد: اصحاب رسانه و فعالان عرصه  تولید  صدا و سیمای مرکز مهاباد در تمامی جشنواره های کشوری همیشه حضور داشتند و خوش درخشیدند واین مرکز در شمالغرب کشور جایگاه ویژه ای دارد.

شجاعی تصریح کرد: هر ایرانی و کرد خارج نشین حتما برنامه های صدا و سیمای مرکز مهاباد را نظاره می کند ، کیفیت برنامه های صدا و سیمای مرکز مهاباد بسیار بالاست .

در این دیدار که جمعی از مسئولان ، اجرای ، قضایی و انتظامی نیز حضور داشتند مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد هم  با تجلیل از فعالان عرصه رسانه خبرنگاران را نیروهای خدوم و فعال خواند که برای رشد و توسعه منطقه  در زمینه های مختلف  و شکوفایی اقتصاد منطقه مؤثر عمل کرده اند .

قوی بنیه اضافه کرد: حوزه خبر مهاباد نیروهای خدوم ، فعال و علاقه مندی هستند که همیشه خوش درخشیدند و در سطح ملی فعال هستند ، این واحد در توسعه اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی خبرهای خوبی را تهیه و در شبکه های سراسری پخش شده است.

در این نشست از مدیران واحدهای تولیدی صدا و سیمای مرکز مهاباد نیز قدردانی شد ، در ادامه فرماندار و مسوولان  با حضور در خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مهاباد از تلاشهای  فعالان این حوزه تجلیل کردند .