به دام افتادن قاتل فراری در مهاباد

قاتل فراری در مهاباد به دام پلیس افتاد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  مهاباد؛ فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد گفت: متهمی که در یکی از شهرهای اطراف اقدام به قتل برادر خود کرده بود، در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ برزو تجاری افزود: در پی وقوع قتلی در ۱۱ فروردین ماه جاری و دریافت گزارشی مبنی بر احتمال مخفی شدن قاتل در مهاباد مراتب در دستور کار ویژه پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ تجاری، با بیان اینکه این قتل در یکی از روستاهای شهرستان میاندوآب اتفاق افتاده بود،گفت: مأموران انتظامی و کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی موفق شدند پس از یک سری اقدامات پلیسی متهم را در مهاباد شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

وی ، با بیان اینکه متهم در بازجویی به بزه ارتکابی خود اعتراف کرده است، افزود: قاتل با انگیزه مالی و بر سر ارث پدری با استفاده از اسلحه شکاری به سمت برادر و برادرزاده‌اش شلیک کرده بود که در پی آن بردارش را به قتل رسانده و برادرزاده‌اش را نیز مجروح کرده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد اضافه کرد: این فرد پس از ارتکاب این قتل اسلحه اشکاری را در یکی از باغهای این شهرستان مخفی کرده بود که بلافاصله کشف و توقیف شد.