داور مهابادی رقابت‌های لیگ برتر کشتی را قضاوت می‌کند

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: «ابراهیم کریمی» داور درجه یک این شهرستان برای قضاوت در رقابت‌های لیگ برتر کشتی کشور انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد قرنی مصطفی‌پور روز یکشنبه افزود: هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری در شهرهای قم، نوشهر، ساری و خرم آباد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در گروه الف این رقابت‌ها در کشتی فرنگی روز ۳۰ مهرماه تیم‌های هیأت کشتی خراسان جنوبی، بازار بزرگ ایران، شهدای مدافع حرم قم و هیات کشتی سیرجان در سالن خانه کشتی قم به مصاف هم خواهند رفت که ابراهیم کریمی از مهاباد به عنوان داور وسط حضور خواهد داشت.

وی اظهار داشت: در این رقابت‌ها بهروز زاده هندیجانی از خوزستان، محمدرضا ستوده از لرستان، غلامرضا محمدنژاد از مازندران و افشین صمدی‌زاده از آذربایجان‌غربی نیز قضاوت این مسابقات را بر عهده دارند.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: ابراهیم کریمی در هفته نخست دور رفت هم به عنوان سرپرست فنی در رقابت‌های لیگ برتر کشتی کشور حضور داشت.

مسابقات لیگ برتر کشتی کشور با حضور نفرات اصلی تیم ملی کشتی در ۲ بخش آزاد و فرنگی برای پوشیدن دوبنده تیم ملی جهت شرکت در مسابقات جهانی انجام می‌شود.

ابراهیم کریمی که ریاست کمیته داوران کشتی آذربایجان‌غربی را نیز عهده دار است، در طول یک سال گذشته بیش از هفت رویداد جهانی و ملی کشورمان را به عنوان داور قضاوت کرده است.

ابراهیم کریمی متولد ۱۳۴۴ مهاباد و رییس هیات کشتی مهاباد و عضو شورای اسلامی این شهر است که ۱۵ سال سابقه قضاوت در مسابقات مختلف داخلی و بین‌المللی را نیز در کارنامه خود دارد.

وی از سال ۱۳۸۲ به عنوان داور درجه یک بین‌المللی به لیست داوران فدراسیون جهانی کشتی اضافه شد.