تمدید مهلت تخفیف پرداخت عوارض شهرداری مهاباد تا پایان اردیبهشت

مهلت تخفیف پرداخت عوارض شهرداری مهاباد تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ شهردار مهاباد گفت: به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مهلت تخفیف پرداخت عوارض شهرداری به مدت دو هفته دیگر و تا پایان اردیبهشت ‌ماه تمدید شد.

کامران فاتح افزود: با توجه به مشکلات به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا بخش زیادی از شهروندان موفق به پرداخت عوارض شهری نشده‌اند که بر این اساس به منظور تسهیل و جبران زمان از دست رفته و مشارکت شهروندان در پرداخت به موقع عوارض، اعلام کاهش هزینه ‌ها و عوارض ساختمانی با مصوبه شورای شهرتا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

فاتح گفت: شهروندان تا پایان مدت باقیمانده فرصت دارند برای بهره‌ مندی از این تخفیف به صورت تدریجی به شهرداری مراجعه و از ازدحام غیرضروی به این منظور پرهیز کنند.

وی افزود: در این مدت، شهرداری مهاباد در بهای عوارض شهری هیچگونه افزایش قیمتی نخواهد داشت و شهروندان فرصت کافی برای استفاده از مزایای تخفیف عوارض شهرداری را در اختیار دارند و از آنها می‌خواهیم تا حد امکان از ازدحام در شهرداری برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا خودداری کنند.

شهردار مهاباد اضافه کرد: افرادی که تمام هزینه‌های مربوط به صدورپروانه ساختمانی، گواهی عدم خلاف، پایان‌کار و تفکیک در حد مجاز (بدون احتساب جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰) را تسویه کنند، از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند شده و همچنین آن دسته از شهروندانی که نسبت به پرداخت عوارض سالیانه، معوقه نوسازی و کسب و پیشه اقدام کنند، در قالب طرح خوش حسابی شامل ۲۵ درصد تخفیف می‌شوند.