اهدای دو دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارستان مهاباد

خیرین مهابادی دو دستگاه ونتیلاتور را به بیمارستان مهاباد اهدا کردند.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری  مهاباد؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد گفت: خیران این شهرستان دو دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی) را برای بیمارستان امام خمینی این شهرستان خریداری و اهدا کردند.

امیر بهزاد افزود: این دو دستگاه ونتیلاتور به همت اعضای هیأت امنای بیمارستان موقت مهاباد و از محل مبالغ باقی مانده راه‌ اندازی بیمارستان موقت این شهرستان خریداری و دیروز تحویل شبکه بهداشت و درمان مهاباد شد.

بهزاد گفت: دستگاه ونتیلاتور از مهمترین دستگاههای مورد استفاده در بیمارستان و مراکز درمانی مقابله با کرونا بوده و با توجه به ظرفیتهای محدود بیمارستان امام خمینی مهاباد اهدای دو دستگاه ونتیلاتور از سوی خیّران این شهرستان در روند احیای بیماران تأثیر مثبتی دارد.

وی تصریح کرد: دیروز همچنین سه دستگاه ونتیلاتور دیگر از طرف خیّری که نخواست نامش فاش شود، به شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد اهدا شد.

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد، با اشاره به اینکه بیمارستان این شهرستان شرایط مطلوبی برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی دارد، گفت: هم اکنون ۲۴ دستگاه ونتیلاتور در بخش ایزوله ویژه بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا در مهاباد وجود دارد.