تمهیدات مدیریت بحران مهاباد برای روز انتخابات

درنشست ستاد مدیریت بحران مهاباد از بسیج امکانات برای بازگشایی راهها و انتقال صندوقها تا برقراری جریان برق برای برگزاری انتخابات باشکوه خبر داده شد.

 

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری مهاباد معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار از بسیج تمام امکانات برای برگزاری باشکوه انتخابات در مهاباد در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خبر داد وگفت: با توجه به ادامه بارندگی ها و برای جلوگیری از مسدودن شدن راهها در روز انتخابات تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

 صنعتی افزود: باتوجه به بارشها وشرایط جوی سعی شده است تاجایی که امکانات وتجهیزات جوابگو باشد مشکلات احتمالی رفع شود درصورت پاسخگو نبودن تجهیزات گروه های کوهنوردی وامدادی نیز برای انتقال صندوق ها به مناطق صعب العبور درنظر گرفته شده است.                 

عبدالله پور دبیر ستاد بحران شهرستان مهاباد نیز گفت: امکان مسدود شدن راههای روستایی موجود دارد و تمهیدات لازم دراین جلسه برای برف روبی راههای مواصلاتی شهرستان اندیشیده شده است.

خادمی رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای مهاباد با اشاره به اینکه برای بازگشایی سریع راههای روستایی در روز انتخابات  از ماشین آلات سنگین بخش خصوصی نیز استفاده می شود افزود: برای بخش خلیفان دودستگاه گریدر ویک دستگاه بلدوزر، برای بخش منگور شرقی یک دستگاه گریدر، برای بخش مرکزی یک دستگاه گلیدر ویک دستگاه بلدوزر، برای بخش اختاچی یک دستگاه بلدوزر، برای بخش محال یک دستگاه بلدوز در مجموع هفت دستگاه از بخش خصوصی مورد نیاز است.

رئیس شرکت توزیع برق مهاباد نیز در این نشست گفت: بیست وسه گروه اداره برق نیز در نقاط مختلف شهرستان برای رفع قطعی های احتمالی برق مستقر می شوند.

احمدی افزود: برابر برنامه ریزی صورت گرفته این اکیپ ها در نقاط مختلف شهرستان وهمچنین محل هایی که صعب العبور وحساس می باشند مستقر خواهند شد.

تامین سوخت ماشین آلات و تمهیدات لازم برای برقراری ارتباطات  مستمر اینترنتی، مخابراتی و فرستنده های رادیویی وتلویزیونی ازدیگرموضوع های  مطرح شده در این جلسه بود.