گزارشی از اقدامات بهمن تدین خیر مهابادی با تولید آب ژاول رایگان

 به گزارش  روابط عمومی فرمانداری مهاباد ،  خیر مهابادی با خرید 2 دستگاه تولید آب ژاول طبیعی به شهروندان مواد ضدعفونی کننده رایگان تحویل می‌دهد.

بهمن تدین خیر مهابادی اظهار کرد: بدنبال خرید 2 دستگاه تولید آب ژاول طبیعی با مشارکت جمعی از افراد خودجوش و داوطلب با توجه به شیوع کرونا در شهرستان تولید و ضدعفونی بخش‌های مختلف شهر را در دستور کار قرار دادیم.

وی با بیان اینکه تولید آب ژاول طبیعی به سطح بالایی رسیده افزود: با صدور مجوز از سوی فرمانداری محلول پاشی و ضدعفونی مناطق محروم شهر بصورت رایگان تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

تدین تصریح کرد: این 2 دستگاه در هر 24 ساعت 5 هزار لیتر با دارا بودن استانداردهای تعریف شده از سوی وزرات بهداشت و زیر نظر کارشناسان بهداشت و درمان شهرستان تولید می‌کنند که هر واحد آن باید به با 9 واحد آب مخلوط کرد.

وی اضافه کرد: محلول پاشی و ضدعفونی مناطق و عابر بانک‌ها  توسط افراد داوطلب بنا به درخواست مسوولان صورت گرفته و در روزهای آینده نیز محلول‌های تولید شده در بین مناطق محروم شهرستان توزیع می‌شود.

تدین اظهار کرد: تولیدات آب ژاول در روزهای گذشته به خودروهای شهرداری مهاباد که ضدعفونی شهر را انجام می‌دادند تحویل داده می‌شد و بیشتر مناطق شهر ضدعفونی و گندزدایی شده است، همچنین منزل افرادی که دارای موارد مشکوک و یا مثبت بودند توسط افراد داوطلب این مجموعه ضدعفونی و گندزدایی شده است.