فرماندار مهاباد در مراسم رژه روز ارتش:

فرماندار مهاباد در مراسم رژه روز ارتش:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد شجاعی معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد ضمن تبریک مناسبت های ماه شعبان، یاوه گویی های ترامپ علیه نجیب ترین و شریف ترین فرزندان ملت در سپاه پاسداران باعث شد همه ملت ایران اعلام کنند که پاسدار هستند.

پاسداران انقلاب،بسیجیان، عشایر غیور منگور موجب سرافرازی ملت شده اند و تا قیام قیامت اعلام میکنیم که پاسداریم و مدافع این سرزمین هستیم.

امروز اگر در خانه خای امن نشسته ایم مدیون ایثار نیروهای نظامی و امنیتی علی الخصوص سربازان گمنام هستیم.

از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی عده ای شامل منافقین و ضد انقلاب و برخی از نزدیکان به انقلاب مکررا از امام درخواست میکردند که ارتش به دلایل مختلف از جمله مقابله با مردم در جریان پیروزی انقلاب باید منحل شود و ار نو بنیان شود.

ارتش انقلاب با فداکاری هرچه تمامتر دوشادوش دیگر نیروهای انقلاب از اب و خاک و ناموس ایران اسلامی دفاع کردند و همانگونه که در مقابل ضد انقلاب و دشمنان خارجی ایستادگی کردند، در حوادث طبیعی نیز همراه و همیار و پشتیبان ملت هستند.

امروز نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتضامی، بسیج و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی چون یدی واحد در مقابل تمامی زیاده خواهی های دشمنان و مستکبران قلدرماب ایستادگی می کنند و اسایش، امنیت و عزت و استقلال خود را مدیون جانفشانی های این نیروها با رهبری داهیانه امام خامنه ای (مدظله) هستیم.

دشمنان بدانند، این ملت با تکیه بر باورهای دینی و اتکا به قدرت لایزال الهی و با حفط وحدت و انسجام بیش از هر زمان دیگری در مقابل زیاده خواهی ها مقاومت خواهند کرد.

دولت موظف است با تدبیر و برنامه ریزی از سد کلیه مشکلات موجود در معیشت مردم و پاسخگویی به نارصایتی های موجود عبود کند.