اجتماع مهابادی ها در سوگ شهادت فرمانده اتحاد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری  مهاباد، دراین مراسم فرمانده سپاه مهاباد گفت: حاج قاسم سلیمانی، بزرگ مردی بود که پیام آور صلح و امنیت در منطقه بودند و با پیروی از ولایت و رهبری همواره در خط مقدم مقاومت حضور داشتند.

سرهنگ رحیمی با اشاره به اینکه  به بیگانگان این اجازه را نمیدهیم تا سرنوشت مردم را تعیین کنند گفت:نیروهای مسلح همواره پاسدار خاک وطن بوده و این درس را از مکتب سردار سلیمانی ها آموخته اند.

فرمانده سپاه مهاباد با بیان اینکه حوادث اخیردشمنان کشورمان را بهتر از قبل به ما شناساند  خاطر نشان کرد: همه ما واقف هستیم امروز ملت ایران هریک همچون این شهید والا مقام در برابر شیطان بزرگ می‌ایستند و به لطف الهی همواره این مملکت با عظت و سربلندی پرچمدار اسلام و مقاومت در منطقه است.

وی اضافه کرد: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در زمان حیات خود حافظ ایران اسلامی بودند و شهادتشان موجب افزایش وحدت بین گرایش‌های سیاسی و آحاد مردم شد.

امام جمعه مهاباد هم در مراسم گرامیداشت یاد سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد: هدف آمریکا با این اقدمات جنایتکارانه ضربه زدن به اسلام است اما هرگز نخواهد توانست به اهداف خود جامعه عمل بپوشاند.

ماموستا عبدالسلام امامی تصریح کرد: اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی، موجب تقویت اتحاد میان مردم ایران شده و این امر آنان را بیش از پیش نگران کرده است.

وی افزود: درخواست  مردم ایران مبنی بر انتقام سخت از جنایتکاران پشتوانه محکمی شد تا نیروهای نظامی کشور با عزمی استوار و مصمم به خونخواهی سردار سپهبد قاسم سلیمانی به پاخیزند و دل یک ملت که نه بلکه دل تمامی مظلومان و دردمندان را در نقاط مختلف دنیا که مورد ظلم و ستم واقع شده اند شاد کنند.