فرمانداری‌های ویژه نیازمند تفویض اختیارات بیشتر در جذب سرمایه هستند
فرماندار مهاباد با اشاره به اینکه طولانی بودن بروکراسی اداری به یک معضل برای سرمایه گذاران تبدیل شده است، گفت: تفویض اختیارات بیشتر به خصوص به فرمانداری های ویژه مشکلات این حوزه را رفع و روند سرمایه گذاری را تسریع می‌کند.
  • پنج شنبه 20 آبان 1400 ساعت 14:55
حمایت از تولیدات کشاورزی با راه اندازی صنایع پایین دستی در دستور کار دولت قرار دارد
فرماندار ویژه مهاباد در حاشیه بازدید از کارخانه سورتینگ مهاباد گفت: یکی از راه های حمایت از محصولات کشاورزی به ویژه در بخش تولیدات سیب حمایت از راه اندازی صنایع پایین دستی و واحدهای سورتینگ است.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 13:12
مسوولان آذربایجان غربی از حادثه دیدگان سیل مهاباد دلجویی کردند
رحمانی معاون استاندار ، خدرلو فرماندار مهاباد و جمعی از مسوولان و مدیران کل دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی با حضور در منزل یکی از آسیب دیدگان حادثه سیل مهاباد از وی دلجویی کردند.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 14:14
فرماندار مهاباد: کارمندان واکسن نزده شناسایی و به فرمانداری معرفی شوند
فرماندار ویژه مهاباد گفت: آمار واکسیناسیون ادارات و کارمندان واکسن نزده ارگان‌های دولتی جهت اعمال محدودیت به فرمانداری این شهرستان ارایه شود.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 13:46
تدابیرلازم برای جلوگیری از وقوع سیل در شهرستان مهاباد اندیشیده شود / پرونده های خسارت دیدگان در اسرع وقت تهیه شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با پیگیری های انجام شده و تلاش نیروهای امدادی و خدمات رسان در ساعات اولیه بعد از سیل، لایروبی و پاکسازی خیابانها انجام شده و در حال حاضر نیز رفع آبگرفتگی ازمنازل مسکونی شهروندان مهابادی در مناطق سیل زده در حال انجام است که امیدواریم تا پایان امشب این عملیات به اتمام برسد .
  • جمعه 14 آبان 1400 ساعت 20:18
برگزاری جلسه "ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران" شهرستان مهاباد
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: میزان خسارت های وارد شده به بخش های مختلف ناشی از سیل در شهرستان مهاباد باید به سرعت برآورد و برای ارایه گزارش به رییس جمهوری آماده شود.
  • جمعه 14 آبان 1400 ساعت 12:40
دستور ویژه استاندار آذربایجان‌غربی برای رفع مشکلات سیل‌زدگان مهاباد
استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از توجه ویژه رییس جمهوری و پیگیری وضعیت سیل‌زدگان مهاباد توسط آیت‌الله رییسی گفت: در راستای اجرایی شدن دستورات ویژه رییس جمهوری، نهادهای مختلف برای رفع مشکلات سیل زدگان مهاباد همه توان خود را به کار گیرند.
  • جمعه 14 آبان 1400 ساعت 12:37
حضور فرماندار مهاباد در منطقه سیل زده مکریان
گزارش تصویری
  • پنج شنبه 13 آبان 1400 ساعت 23:22
<< < 2 3 4